Контактирајте нè

КОНТАКТИРАЈТЕ НЀ

Добијте ги информациите што ги барате во моментов

Телефон & Е-маил

Телефон: +389 2 3161 015
Е-маил: office@macedonia2025.com

Нашата канцеларија

Адреса: 8ма Ударна Бригада
1000, Скопје

Работно време

Пон-Пет: 9:00 - 17:00
Викенди: Затворено

Оставете порака

Ако сте заинтересирани да дознаете повеќе за нашата организација и да видите како вашата поддршка може да направи разлика, стапете во контакт со нас.